Przeczytano:

NOS4A2 – AMC anuluje serial po dwóch sezonach

01 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nie będzie dalszych przygód Charliego Manxa i jego przeciwniczki Vic McQueen. Stacja AMC zdecydowała o skasowaniu serialu. Tym samym produkcja zamyka się w dwóch sezonach.

O podjęciu przez stację takiej, a nie innej decyzji zadecydowały wyniki oglądalności sezonu 2, które były o połowę niższe.

O decyzji stacji poinformowała na Twitterze showrunnerka serialu Jami O’Brien. Podziękowała ona aktorom i całej ekipie, a także samemu Hillowi – autorowi powieści, na podstawie której powstał serial i który zaangażowany był w niego jako producent wykonawczy. Wyraziła także swoje niezadowolenie z tej decyzji.

Drugi sezon serialu rozgrywał się osiem lat po wydarzeniach z 1. sezonu. Vic McQueen jest jeszcze bardziej zdeterminowana, by zniszczyć Charliego Manxa. Charlie, który zmierzył się z własną śmiertelnością, desperacko próbuje zemścić się na Vic. Tym razem jego uwaga jest skierowana na osobę, która znaczy dla niej najwięcej – jej ośmioletniego syna Wayne’a. Wyścig o duszę chłopca nabiera tempa, a sytuacja zmusza bohaterów do stawienia czoła błędom z przeszłości, by mieć wpływ na przyszłość Wayne’a.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również