w

Park Jurajski: Obóz kredowy – oficjalny zwiastun animacji Netflixa

bez tytulu 1
yt

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun nowego serialu animowanego Park Jurajski: Obóz Kredowy! Pierwszy sezon serialu zatrzęsie serwisem Netflix już 18 września 2020 r.

Akcja serialu toczy się w tym samym planie czasowym, co pierwszy film z serii Jurassic World i opowiada o grupie sześciorga nastolatków uczestniczących w obiecującym liczne przygody obozie, który znajduje się na przeciwległym brzegu wyspy Isla Nublar. Początkowo zabawa w parku linowym w samym sercu dżungli i bliskie spotkania z dinozaurami zdają się być wspaniałą, niepowtarzalną przygodą. Jednak gdy przypadkowo uwolnione prehistoryczne gady zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować.

Showrunnerami i producentami wykonawczymi serialu są Scott Kreamer i Lane Lueras. Za produkcję wykonawczą odpowiadają też Steven Spielberg, Colin Trevorrow i Frank Marshall.

Poniżej oficjalny plakat promujący serial.

s 560 830

Źródło: Netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

raised by wolves wychowane przez wilki

Wrzesień 2020 w Netflix, HBO GO i telewizji – ciekawe serialowe premiery

emily1

Emily w Paryżu – zapowiedź serialu od twórcy Seksu w wielkim mieście