Niepewne – zwiastun finałowego sezonu!

30 września 2021 | Newsy

HBO opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego piątego i zarazem finałowego sezonu serialu Niepewne. To uznany komediodramat z Issa Rae w roli głównej, która jest także twórczynią serialu i producentką wykonawczą.

Niepewne opowiada o zmaganiach z życiem niepewnej siebie, dwudziestokilkuletniej Afroamerykanki Issy Dee, która co rusz zmaga się z upokorzeniami na tle rasowym. Stara się jednak mimo wszystko żyć po swojemu, nie patrząc na konwenanse. Jej najlepszą przyjaciółką jest prawniczka Molly.

W piątym sezonie Issa i Molly wracają do swojej macierzystej uczelni. Issa nie jest zadowolona z obecnego momentu swojego życia, co wprawia ją w wielkie przygnębienie. W ostatniej serii zobaczymy jak nasze ulubione postacie oceniają swoje stare i nowe relacje, chcąc dowiedziec się na kim można polegać i kto zostanie z nimi w kolejnej fazie ich życia.

Serial z finałowym dziesięcioodcinkowym sezonem powróci 24 października 2021 roku. W Polsce produkcja dostępna będzie na kanale HBO. Premiera pierwszego odcinka 25 października. Emisja kolejnych co tydzień. Serial znajduje się także na HBO GO.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity - zwiastun 4 krótkich historii

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy