Niepewne – zwiastun finałowego sezonu!

}

Data: 30 września 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało oficjalny zwiastun nadchodzącego piątego i zarazem finałowego sezonu serialu Niepewne. To uznany komediodramat z Issa Rae w roli głównej, która jest także twórczynią serialu i producentką wykonawczą.

Niepewne opowiada o zmaganiach z życiem niepewnej siebie, dwudziestokilkuletniej Afroamerykanki Issy Dee, która co rusz zmaga się z upokorzeniami na tle rasowym. Stara się jednak mimo wszystko żyć po swojemu, nie patrząc na konwenanse. Jej najlepszą przyjaciółką jest prawniczka Molly.

W piątym sezonie Issa i Molly wracają do swojej macierzystej uczelni. Issa nie jest zadowolona z obecnego momentu swojego życia, co wprawia ją w wielkie przygnębienie. W ostatniej serii zobaczymy jak nasze ulubione postacie oceniają swoje stare i nowe relacje, chcąc dowiedziec się na kim można polegać i kto zostanie z nimi w kolejnej fazie ich życia.

Serial z finałowym dziesięcioodcinkowym sezonem powróci 24 października 2021 roku. W Polsce produkcja dostępna będzie na kanale HBO. Premiera pierwszego odcinka 25 października. Emisja kolejnych co tydzień. Serial znajduje się także na HBO GO.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity - zwiastun 4 krótkich historii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.