The Book of Boba Fett z pierwszym plakatem i datą premiery!

}

Data: 30 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Disney+ ogłosił datę premiery kolejnego serialu należącego do uniwersum Gwiezdnych wojen. The Book of Boba Fett pojawi się na platformie pod koniec tego roku, tj. 29 grudnia.

Ogłoszenie daty premiery pokryło się z opublikowaniem pierwszego plakatu promującego serial. Na poniższej grafice widzimy głównego bohatera siedzącego na tronie w pałacu Jabby należącego do rasy Huttów. Tron ten wcześniej zajmował Bib Fortuna, najbliższy współpracownik Jabby.

fadhzjkxmaw o5i
fot. Twitter

The Book of Boba Fett jest spin-offem serialu The Mandalorian. Opowie on o losach Boba Fetta, słynnego łowcy nagród. On wraz z najemnikiem Fennecą Shand podróżują po Galaktyce i wracają na Tatooine, aby odzyskać swoje prawa do terytorium niegdyś rządzonego przez Jabbę i jego przestępczy syndykat.

W tytułowej roli występuje Temuera Morrison. Partneruje mu Ming-Na Wen, która wciela się w Shand. Oboje powracają do swoich ról jakie odegrali w serialu The Mandalorian.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Homeland - koniec po 8 sezonach

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.