Szkoła dla elity – zwiastun 4 krótkich historii

20 maja 2021 | Newsy

j

Autor: Dominik Smyk

Jeszcze przed premierą 4 sezonu “Szkoły dla Elity”, która będzie miała miejsce 18 czerwca Netflix pokaże kilka krótkich historii. Mimo tego, że część bohaterów skończyła już szkołę i wyjechała na studia to widzowie nadal chcieli poznać ich dalsze losy. Doskonałym pomysłem będzie wiec przedstawienie 4 krótszych opowieści które odpowiedzą na pytania nurtujące fanów.

Historię dotyczyć będą:

* 14 czerwca 2021 – historia Guzmána, Cayetany i Rebeki:Rebe organizuje kameralną parapetówkę dla przyjaciół, ale narkotyki i nieproszeni goście bardzo zmieniają charakter imprezy.

* 15 czerwca 2021 – historia Nadii i Guzmána: Nadia wraca do Hiszpanii na ślub siostry i zastanawia się, czy spotkać się z Guzmánem – swoim chłopakiem na odległość.

* 16 czerwca 2021 – historia Omara, Andera i Alexisa: Ander, który uporał się z chorobą, spędza lato, pomagając przejść przez leczenie Alexisowi – swojemu partnerowi z chemioterapii.

* 17 czerwca 2021 – historia Carli i Samuela. Na lotnisku Samuel zdobywa się na wielki, romantyczny gest, aby przekonać Carlę, by nie odlatywała do Londynu.

Netflix zaprezentował właśnie zwiastun nadchodzącego wydarzenia który możemy obejrzeć poniżej.

Żródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Grease – nadchodzi spin-off musicalu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram