Love Life – zwiastun 2. sezonu romantycznej antologii HBO Max

}

Data: 30 września 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max debiutuje pierwszym zwiastunem drugiego sezonu antologicznego serialu Love Life. Serię tą poprowadzi William Jackson Harper. Zastępuje Annę Kendrick, która dalej pełni funkcję producentki wykonawczej i ma pojawić się w gościnnej roli w nowym sezonie.

Drugi sezon koncentruje się na Marcusie Watkinsie, w którego właśnie wciela się Harper. Mężczyzna właśnie się rozwiódł z kobietą, z którą myślał, iż spędzi całe życie. Stara się na nowo odnaleźć w skomplikowanym świecie randek w nadziei na ponowne znalezienie miłości i w poszukiwaniu romantycznego spełnienia, które jak sądził, już znalazł.

Każdy sezon ukazuje nam innego bohatera i jego poszukiwanie miłości od pierwszej miłości do tej ostatniej. Każdy z półgodzinnych odcinków skupia się na jednym ze związków.

Love Life z drugim dziesięcioodcinkowym sezonem powrócić ma 28 października 2021 roku. Pierwszy sezon dostępny jest na HBO GO.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  AMC adaptuje powieść Borne VanderMeer'a na serial!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.