Veronica Mars – scenariusz kontynuacji już gotowy

2 listopada 2018 | Newsy

j

Wcielająca się w tytułową bohaterkę Kristen Bell opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie pierwszej strony scenariusza powstającego odcinka Veroniki Mars.

Wszystko wskazuje zatem na to, że prace nad kontynuacją kultowego serialu zmierzają w dobrym kierunku i zaplanowana na lato 2019 roku premiera nie jest zagrożona.

Stacja Hulu ma zamiar wyemitować 8 nowych odcinków Veroniki Mars. W pracach biorą udział twórcy oryginału.

Źródło: Screenrant

ZOBACZ TEŻ  Veronica Mars na nowym plakacie!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się moim zboczeniem zawodowym. Uwielbiam Gwiezdne wojny, Tarantino, Sapkowskiego (czytać) i Tolkiena.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!