Detektyw Murdoch – nadchodzi 10. sezon, premiera już w styczniu!

}

Data: 21 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Metodyczny i dziarski detektyw, który w rozwiązywaniu najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto wykorzystuje nowatorskie techniki śledcze, powraca w nowym sezonie!

Detektyw Murdoch, uznany i popularny w wielu krajach serial kryminalny, powraca w 10. sezonie. Premierowe odcinki będzie można oglądać na kanale Epic Drama od 4. stycznia 2021 r., w dni powszednie o 20.30.

detektyw murdoch 10. sezon epic drama 2

10. sezon Detektywa Murdocha rozpoczyna się w wielkim stylu. Główny bohater pragnie szczęśliwego życia u boku swojej żony, dr Julii Ogden, i snuje plany zbudowania nowego domu. Niemniej Murdoch nie wie, że Julia po cichu cierpi z powodu poczucia winy – zabiła bowiem swoją prześladowczynię, psychotyczną Evę Pearce.

Próbując zapomnieć o swoim lęku, Julia zaprasza swoją nowo przyjezdną przyjaciółkę, Suzanne Atherly (Samantha Bond) oraz jej córkę, na bal debiutantek, aby oswoiły się z nowym miejscem. Niestety wystawne wydarzenie zmienia się całkowicie, gdy ktoś morduje jedną z kobiet pragnących poślubić najatrakcyjniejszego kawalera w Toronto.

W kolejnych odcinkach Detektyw Murdoch oraz jego żona muszą stanąć twarzą w twarz z przypuszczeniem, że z ich winy w więzieniu siedzi niewinny człowiek. Wskazuje na to fakt, że ich dowody w sprawie zostają zakwestionowane przez nowe badania sądowe. Małżeństwo powróci do okropnej przeszłości – momentu, w którym poznali mordercę przekonanego, że posiadł go diabeł.

detektyw murdoch 10. sezon epic drama 4

Constable Crabtree kontynuuje swój związek z tancerką burleski, Niną Bloom (Erin Agostino), a także decyduje się otworzyć warsztat samochodowy wraz ze swoim bratem Samuelem. Jednak niedługo Constable poznaje nieustraszoną reporterkę, Louise Cherry (Bea Santos) i wkrótce ich wzajemne zainteresowanie staje się oczywiste. W międzyczasie, ulegając namowom Julii, Rebecca James (Mouna Traoré) kontynuuje naukę, by zostać lekarzem w Medical College for Women.

Murdochowi asystuje także młody, skrupulatny detektyw Watts (Daniel Maslany). Wydarzenia z jego życia okazują się leżeć u podstaw jego niekończącego się dochodzenia w sprawie grupy zaginionych kobiet. Jest zuchwały i szorstki, ale jego determinacja w rozwiązywaniu spraw prowadzi służby do nietypowej komuny.

ZOBACZ TEŻ  Lupin – zajrzyj za kulisy 2. części

Źródło: news prasowy za Epic Drama

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.