Stewardesa – HBO Max odnawia serial na 2. sezon

}

Data: 21 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Po udanej premierze serialu Stewardesa serwis HBO Max zdecydował się dać produkcji zielone światło na realizację drugiego sezonu. Decyzja jest o tyle zaskakująca, gdyż z założenia serial ten miał być produkcją limitowaną, jednak o jego dalszym losie zadecydował sukces.

Serial powstał na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Chrisa Bohjaliana. Odpowiada za niego Steve Yockey. W głównej roli powróci Kaley Cuoco jako Cassie Bowden.

Stewardesa opowiada o tym, jak całe życie może się wywrócić do góry nogami w ciągu raptem jednej nocy. Produkcja przedstawia historię pewnej stewardesy, która budzi się w niewłaściwym hotelu, niewłaściwym łóżku, z martwym mężczyzną u boku i nie ma bladego pojęcia, co wydarzyło się w nocy.

Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków. Premiera drugiego nie jest jeszcze znana, ale na pewno nie spodziewajmy się go wcześniej niż jesienią 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things – 4. sezon dopiero w przyszłym roku

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.