Źródło: Slash Film

Netflix proponuje: hinduski serial-horror Ghoul

Czego to nie ma na Netflixie? Jakby dobrze poszukać, to może i Atlantyda by się znalazła. W naszej ulubionej internetowej wypożyczalni stale pojawiają się nowości, a wśród nich znalazł się przyprawiający widzów o dreszcze serial Ghoul.

Serialowy rynek nie produkuje zbyt wielu seriali o charakterze horroru. Ku uciesze fanów produkcji z dreszczykiem, Netflix we współpracy z Blumhouse, niebawem wypuści hinduski serial – pełną grozy produkcję Ghoul. Reprezentujący Netflix Simran Sethi, odpowiedzialny za produkcje międzynarodowe, zapewnia: Wysoka jakość produkcji, mrożąca krew w żyłach gra aktorska i wartościowy scenariusz to mieszanka, która wzbudzi strach nie tylko wśród mieszkańców Indii, ale i widzów na całym świecie. W główne role wcielą się Radhika Apte i Manav Kaul.

Netflix pokaże światu hinduski serial już 24 sierpnia. Choć zapewne wśród fanów mocnych wrazeń przed ekranem budzi on niemałe zainteresowanie, musimy ostudzić nieco ich zapał: Ghoul ma przewidziane zaledwie trzy odcinki. Zobaczymy w nich krótką, ale bardzo mroczną historię byłego więźnia, który na terenie centrum wojskowego napotyka zagrożenie nie z tego świata. Zobaczcie trailer do serialu:

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.