Ostre przedmioty na miarę Wielkich kłamstewek. Jest hit!

12 lipca 2018 | Newsy

j

Autor: Weronika Baka

Premiera najnowszej produkcji HBO odbiła się głośnym echem. Podczas premiery pierwszego odcinka, przed telewizorami zgromadziło się 1,5 miliona widzów. Jest to wynik aż o 36% lepszy, niż nagrodzone Emmy, WIelkie kłamstewka. Przypomnijmy, że Wielkie kłamstewka były największym hitem stacji od czasu Westworld w 2016 roku (premiera 2 miliony widzów). Według danych szacunkowych oglądalność nowego serialu, Ostre przedmioty, wzrosła dzięki HBO GO i HBO NOW do 2,1 miliona widzów.

Jak każda wielka produkcja, tak i Ostre przedmioty mają swoją gwiazdę. W Wielkich kłamstewkach była to Nicole Kidman, tutaj mamy świetną Amy Adams, która porusza trudne tematy. Producentem wykonawczym został Jean-Marc Vallee, odpowiedzialny za pierwszy sezon Wielkich kłamstewek.

Ostre przedmioty to ośmioodcinkowy serial, który jest adaptacją powieści Gillian Flynn. Akcja serialu koncentruje się na Camille Preaker (Amy Adams), reporterce, która wraca do swojego miasteczka, aby napisać artykuł o morderstwie. Próbując rozwikłać psychologiczną łamigłówkę z przeszłości, odkrywa, że ​​identyfikuje się z młodymi ofiarami zbyt mocno. Już po pierwszym odcinku widać, że akcja będzie skupiać się wokół niej do samego końca.

Producenci i stacja HBO przewidują, że Ostre przedmioty jak zwykle największą oglądalność będą miały na platformie cyfrowej, a emisje w programach telewizyjnych to zaledwie ułamek oglądalności.

https://www.youtube.com/watch?v=zJy9BLpNDyk

ZOBACZ TEŻ  Wielkie kłamstewka. Kłamstwo jest lepkie i brudzi [Recenzja]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Weronika Baka

Zakochana w kinie dokumentalnym i niezależnym. Lubi seriale skandynawskie, kryminalne i dramaty. Fanka Gry o Tron, Breaking Bad i House of Cards. W serialach poszukuje wyrazistych bohaterów.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!