Nadchodzi ostatni etap przemiany – zobacz zwiastun 6. sezonu Zadzwoń do Saula

}

Data: 11 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC opublikowała pełną zapowiedź oczekiwanego 6. sezonu serialu Zadzwoń do Saula. Produkcja ta jest prequelowym spin-offem Breaking Bad i ukazuje proces przemiany Jimmy’ego McGilla w Saula Goodmana.

Nadchodzący sezon kończy skomplikowaną podróż i przemianę skompromitowanego Jimmy’ego w prawnika kryminalistów Saula. Finałowa seria ukaże nam dalsze losy głównego bohatera oraz jego skomplikowaną relację z Kim, która przechodzi egzystencjalny kryzys. Mike, Gus, Nacho i Lalo zaś toczą grę w kotka i myszkę, której stawką jest ich życie.

Finałowy sezon serialu zadebiutuje 18 kwietnia tego roku. Zostanie on jednak podzielony na dwie części. Wiosną rozpocznie się emisja siedmiu pierwszych epizodów. Potem nastąpi przerwa. Z sześcioma ostatnimi epizodami Zadzwoń do Saula powróci 11 lipca.

Serial dostępny jest na Netflixie. Polska premiera w obu przypadkach będzie miała miejsce dzień po amerykańskiej.

Zobacz także jak prezentuje się plakat produkcji, który nawiązuje do części historii, w której to Jimmy ukrywa się w Nebrasce jako Gene Takovic.

bcs2

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Easter egg - co to takiego?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.