Netflix podaje datę premiery finałowego sezonu Peaky Blinders

}

Data: 11 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Dwa tygodnie temu finałowy sezon Peaky Blinders zadebiutował w Wielkiej Brytanii. Reszta świata na dalsze przygody Tommy’ego Shelby będzie musiała zaczekać aż do czerwca.

Peaky Blinders globalnie dostępny jest na platformie Netflix. Ta wyznaczyła już datę premiery 6. sezonu. Produkcja z finałowymi odcinkami powróci 10 czerwca.

Akcja tego kryminalnego serialu toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny. Śledzimy jego ewolucję, jak z władcy półświatka staje się prawowitym biznesmenem i członkiem parlamentu.

Pod koniec piątej serii świat pogrążył się w chaosie z powodu finansowego krachu do jakiego doszło w 1929 roku. Wtedy to do posła Tommy’ego przychodzi charyzmatyczny polityk, mający śmiałą wizję Wielkiej Brytanii. Od reakcji Tommy’ego na propozycje zależeć będzie nie tylko przyszłość jego rodziny, ale i całego narodu brytyjskiego.

6. sezon Peaky Blinders nie będzie jednak naszym ostatnim spotkaniem z bohaterami serialu. Zapowiedziany został bowiem pełnometrażowy film wieńczący całą historię. Jego produkcja rozpocznie się w przyszłym roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Czy serial Wiedźmin też pokrzyżuje Ci świąteczne plany?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Jaki

    Oglądałem dostępny na bbc

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.