The Boys sezon 3. – Karl Urban świeci oczami na plakacie promującym produkcję

}

Data: 11 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Już w czerwcu czeka nas ponowne spotkanie z chłopakami z The Boys. W sieci w ramach promocji pojawił się plakat, na którym widzimy Billy’ego Butchera, w którego wciela się Karl Urban. Mężczyzna ma świecące oczy…

fngnl5zvkaiken

Niedługo doczekamy się także pierwszej zapowiedzi. Taka informacja pojawiła się na oficjalnym koncie serialu na Twitterze. Mamy wyczekiwać teasera.

Serial ten opowiada o grupie, która tworzy tajny oddział CIA. Ich zadaniem jest obserwacja i walka ze złymi zachowaniami superbohaterów. Kieruje nimi także chęć zemsty, bowiem każdy z nich w jakiś sposób został skrzywdzony. Herosi zwani są Siódemką, mając moce, nadużywają ich, wykorzystują je do niecnych celów, zamiast walczyć ze złem.

Trzeci sezon The Boys zapowiada się niezwykle ciekawie. W drugiej serii Becca zginęła, Homelander uwolnił Butchera, a Victoria Neuman okazała się supkiem.

W trzeciej odsłonie do stałych bywalców dołączyli Miles Gaston Villaneuva jako Supersonic, Sean Patrick Flanery jako Gunpowder, Nick Wechsler jako Blue Hawk, Laurie Holden jako Crimson Countess, Jensen Ackles jako Soldier Boy i Katia Winter jako Little Nina.

The Boys powróci 3 czerwca 2022 roku. Emisja tylko na Amazon Prime Video.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  God of War – Amazon chce nakręcić serial na podstawie popularnej serii gier

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.