Murdeville – Will Arnett jako detektyw w improwizowanym kryminale

}

Data: 25 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun komediowego serialu Murdeville, w którym każdy odcinek ukaże nową kryminalną historię, a dochodzenie do prawdy będzie improwizowane.

W głównej roli występuje Will Arnett, który wciela się w detektywa Terry’ego Seattle. Pracuje on w Wydziale Zabójstw. Co dzień zajmuje się nową sprawą, do której zatrudnia gościnną gwiazdę. Ta zostaje jego zawodową partnerką i pomaga mu w rozwiązaniu morderstwa i odkryciu prawdziwej tożsamości zabójcy. Co ciekawe goście nie znają scenariusza i całkowicie improwizują.

Do Arnetta w głównej obsadzie dołączają Haneefah Wood, Lilan Bowden i Phillip Smithey. Wśród gościnnych gwiazd pierwszej serii są Sharon Stone, Conan O’Brien, Ken Jeong, Kumail Nanjiani, Annie Murphy i Marshawn Lynch. Serial Murdeville został napisany i wyprodukowany przez Kristera Johnsona, który pełni także funkcję showrunnera.

Premiera serialu na Netflix już 3 lutego 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Disney+ na nowo przybliży nam historię Nautilusa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.