The Mighty Ducks: Game Changers – Josh Duhamel dołącza do obsady 2. sezonu

}

Data: 25 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Trwa produkcja drugiego sezonu serialu The Mighty Ducks: Game Changers. To serial, który powstaje dla Disney+ i opiera się na filmowej serii Potężne Kaczory zapoczątkowanej w 1992 roku. Do obsady jako nowy trener dołączył Josh Duhamel.

Duhamel wcieli się w postać imieniem Gavin Cole. To były zawodnik NHL, który teraz został trenerem. Postać ta zastępuje Gordona Bombaya, w którego do tej pory wcielał się Emilio Estevez. Aktor ten odszedł jednak z produkcji po pierwszym sezonie. Powodem takiej jego decyzji były różnice twórcze.

Gavin Cole to inspirujący, czarujący i nieco zwariowany trener, który prowadzi letni instytut hokeja, w którym w drugim sezonie wylądują Potężne Kaczory.

The Mighty Ducks: Game Changers zadebiutował wiosną ubiegłego roku. W sierpniu odnowiono go na drugi sezon. W obsadzie znajdują się Lauren Graham, Brady Noon, Maxwell Simkins, Swayam Bhatia, Julee Cerda, Luke Islam, Bella Higginbotham, Taegen Burns, Kiefer O’Reilly i De’Jon Watts.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Made for Love – Milioti gwiazdą nowego serialu HBO Max!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.