Disney+ na nowo przybliży nam historię Nautilusa

24 sierpnia 2021 | Newsy

Platforma Disney+ ogłosiła nowy projekt. To dziesięcioodcinkowy serial live-action, który na nowo przedstawi nam klasyczną opowieść o podwodnej łodzi Nautilus znanej z powieści Julesa Verne’a Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi.

Projekt nosić ma tytuł Nautilus. Za jego produkcję odpowiedzą Moonriver TV i Seven Stories. Serial przybliży nam historię pochodzenia kapitana Nemo i jego legendarnej łodzi podwodnej.

Za scenariusz odpowie James Dormer, który wraz z Johanną Davereaux będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Zdjęcia do serialu rozpocząć mają się na początku 2022 roku.

Źródło: Collider

ZOBACZ TEŻ  Nie z tego świata – wielki powrót Johna Winchestera!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram