30 srebrników – nowy hiszpański serial HBO Europe

}

Data: 29 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Nowy hiszpański serial HBO Europe pt. 30 srebrników będzie miał swoją światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcja wyreżyserowana została przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, który wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

W serialu 30 srebrników twórcy wprowadzą widza w świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i nikomu nie można zaufać. Serial opowiadać będzie o tragicznym życiu księdza Vergary (w tej roli Eduard Fernández) – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski. Vergara chce zapomnieć i zostać zapomnianym, niestety jego wrogowie szybko orientują się, gdzie można go znaleźć. Kiedy w okolicy zaczynają dziać się dziwne rzeczy, burmistrz Paco (Miguel Ángel Silvestre) oraz dociekliwa lekarka weterynarii Elena (Megan Montaner) próbują dociec prawdy oraz znaczenia pewnej tajemniczej, starożytnej srebrnej monety, która okazuje się mieć związek ze spiskiem zagrażającym porządkowi świata.

30 srebrnikow 3 2020 hbo nordic ab. all rights reserved. photographer manolo pavon 1000
HBO

Serial będzie miał światową premierę podczas tegorocznego, 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, który odbędzie się w dniach 2–12 września. Produkcja pokazana zostanie poza konkursem, w ramach pokazu specjalnego.

Premiera serialu w HBO i HBO GO odbędzie się jeszcze w tym roku. Dokładna data zostanie dopiero podana.

30 srebrnikow 2020 hbo nordic ab. all rights reserved. photographer manolo pavon 1000
HBO

Źródło: HBO

ZOBACZ TEŻ  Ratched – finałowy zwiastun serialu Netflixa o siostrze Mildred Ratched

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.