Moda na sukces wznawia produkcję

}

Data: 17 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Wiedzieliście, że ta najdłużej nadawana opera mydlana trwa dalej? Jak się właśnie dowiedzieliśmy w Kalifornii już dziś na plan powróci cała ekipa tego serialu.

Taką informację podała stacja CBS odpowiedzialna za tą popularną telenowelę. Po trzymiesięcznej przerwie w zdjęciach ekipa Mody na sukces jako pierwsza w Stanach Zjednoczonych powraca na plan zdjęciowy.

Ekipa oraz aktorzy będą musieli stosować się do rygorystycznych norm sanitarnych. Będą przechodzić także regularne testy na obecność koronawirusa.

Serial opowiada o losach rodziny Forresterów, prowadzących słynny dom mody w Los Angeles. Stworzony przez Lee Phillipa Bell i Williama Josepha Bell swoją premierę w USA miał w 1987 roku. W Polsce telenowela pojawiła się w TVP1 w 1994 roku i emitowana była na jej antenie do 2014 roku. Obecnie nowe odcinki dostępne są w serwisie player.pl.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Hunter Tylo ponownie wystąpi w Modzie na Sukces!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.