East Wing – Debra Messing gwiazdą nowej komedii Starz

}

Data: 17 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Amerykańska stacja Starz ogłosiła, iż zdobywczyni Emmy i nominowana do Złotego Globu aktorka Debra Messing objęła główną rolę w nowym serialu komediowym East Wing.

Messing będzie pełnić także funkcje producenta. Obok niej w serialu pojawi się także Liz Tuccillo i Ali Wentworth. Ten ostatni jest również twórcą komedii i autorem scenariusza do niej. Serial powstaje dla Lionsgate.

Ali Wentworth pomysł na fabułę zaczerpnęła z doświadczeń swojej matki, która była sekretarzem społecznym w Białym Domu podczas prezydentury Ronalda Reagana w latach 80. XX wieku. East Wing opowie historię gospodyni Hollis Carlisle, w tej roli Messing, która dała się poznać jako silna kobieta radząca sobie z mężem, zbuntowanymi dziećmi, swoim szefem Nancy Reagan żoną prezydenta i paraliżującym lękiem społecznym.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Dopesick – Will Poulter dołącza do obsady serialu Hulu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.