Przeczytano:

Młody Wallander otrzymuje zamówienie na 2. sezon!

09 11 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix dał zielone światło na produkcję 2. sezonu serialu Młody Wallander, który to skupia się na młodzieńczych latach znanego szwedzkiego detektywa Kurta Wallandera.

Odnowienie nastąpiło dwa miesiące po premierze sześcioodcinkowego sezonu pierwszego. Za scenariusz nowych odcinków odpowie Chris Lunt i Michael A. Walker. Do tytułowej roli powróci Adam Palsson.

Wallander to prowincjonalny detektyw będący bohaterem wielu kryminalnych powieści Henninga Mankella. Jednak zawsze spotykaliśmy go już jako dorosłego i doświadczonego człowieka. Teraz postanowiono jednak pokazać nam jego młodzieńcze lata. W serialu poznamy 20-letniego Wallandera, który dopiero wdraża się w zawód policjanta. Świeżo upieczony absolwent akademii policyjnej, Kurt Wallander, jest świadkiem brutalnego morderstwa i zostaje włączony do śledztwa w jego sprawie, które nadzoruje komisarz Hemberg.

Premiera 2. sezonu serialu w 2021 roku.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również