Młody Wallander otrzymuje zamówienie na 2. sezon!

}

Data: 9 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

Netflix dał zielone światło na produkcję 2. sezonu serialu Młody Wallander, który to skupia się na młodzieńczych latach znanego szwedzkiego detektywa Kurta Wallandera.

Odnowienie nastąpiło dwa miesiące po premierze sześcioodcinkowego sezonu pierwszego. Za scenariusz nowych odcinków odpowie Chris Lunt i Michael A. Walker. Do tytułowej roli powróci Adam Palsson.

Wallander to prowincjonalny detektyw będący bohaterem wielu kryminalnych powieści Henninga Mankella. Jednak zawsze spotykaliśmy go już jako dorosłego i doświadczonego człowieka. Teraz postanowiono jednak pokazać nam jego młodzieńcze lata. W serialu poznamy 20-letniego Wallandera, który dopiero wdraża się w zawód policjanta. Świeżo upieczony absolwent akademii policyjnej, Kurt Wallander, jest świadkiem brutalnego morderstwa i zostaje włączony do śledztwa w jego sprawie, które nadzoruje komisarz Hemberg.

Premiera 2. sezonu serialu w 2021 roku.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  The 100 zostało przedłużone na 6 sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.