The 100

The 100 zostało przedłużone na 6 sezon

8 maja 2018 | Newsy

Popularny serial The CW The 100 o Clarke i spółce został przedłużony na kolejny, 6 już sezon.

Serial miał co dopiero premierę w The CW, a już otrzymał zielone światło. W 5 sezonie możemy oglądać zmagania bohaterów na Ziemi, po nuklearnej fali śmierci. Twórcy, aby nas nie zanudzić, zrobili również spory przeskok czasowy.

The 100 wraz z innymi serialami The CW – Arrow, Black Lightning, Crazy Ex-Girlfriend, DC Legends of Tommorow, Dynasty, The Flash, Jane the Virgin, Riverdale, Supegirl oraz Supernatural zostało przedłużone na kolejny sezon.

ZOBACZ TEŻ  Serialowy Dzień żywych trupów już jesienią na Syfy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!