w

Boba Fett otrzymał własny serial?

boba e1604642013130
fot. disney+

W sieci pojawiają się bardzo ciekawe doniesienia jakoby platforma Disney+ i Lucasfilm pracowali nad rozszerzeniem uniwersum Gwiezdnych wojen o kolejną serialową produkcję. Miałby to być mini serial o przygodach łowcy nagród Boba Fetta.

Według portalu deadline już niedługo rozpocząć mają się zdjęcia do jednej z disneyowskich produkcji, jednak nie sprecyzowano do jakiej. Może chodzić zarówno o 3. sezon serialu The Mandalorian, nad którym prace trwają już od kilku miesięcy, ale i o właśnie wspomniany spin-off.

W sieci pojawią się dość sprzeczne doniesienia. Według jednych informacji Jon Favreau planuje rozpocząć zdjęcią do Mandaloriana jeszcze w tym roku. Inne źródła podają, że ekipa wejdzie na plan dopiero wiosną 2021 roku, aby zrobić miejsce dla spin-offa.

Jeśli spin-off powstanie to w Boba Fetta prawdopodobnie ponownie wcieli się Temeuera Morrison.

Jak na razie informacja ta jest plotką. Musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Disney+ i Lucasfilm.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

darkshadows

Nie będzie sequela serialu Dark Shadows

yw 106 unit 01615

Młody Wallander otrzymuje zamówienie na 2. sezon!