Boba Fett otrzymał własny serial?

}

Data: 9 listopada 2020

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiają się bardzo ciekawe doniesienia jakoby platforma Disney+ i Lucasfilm pracowali nad rozszerzeniem uniwersum Gwiezdnych wojen o kolejną serialową produkcję. Miałby to być mini serial o przygodach łowcy nagród Boba Fetta.

Według portalu deadline już niedługo rozpocząć mają się zdjęcia do jednej z disneyowskich produkcji, jednak nie sprecyzowano do jakiej. Może chodzić zarówno o 3. sezon serialu The Mandalorian, nad którym prace trwają już od kilku miesięcy, ale i o właśnie wspomniany spin-off.

W sieci pojawią się dość sprzeczne doniesienia. Według jednych informacji Jon Favreau planuje rozpocząć zdjęcią do Mandaloriana jeszcze w tym roku. Inne źródła podają, że ekipa wejdzie na plan dopiero wiosną 2021 roku, aby zrobić miejsce dla spin-offa.

Jeśli spin-off powstanie to w Boba Fetta prawdopodobnie ponownie wcieli się Temeuera Morrison.

Jak na razie informacja ta jest plotką. Musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Disney+ i Lucasfilm.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gra o Tron sezon 8 - HBO nie ma zaufania nawet do aktorów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.