w

Miasteczko South Park otrzyma specjalny pandemiczny odcinek

south park scores hour pandemic special

Comedy Central ogłosiło, iż powstał specjalny, trwający aż godzinę odcinek popularnej animacji Miasteczko South Park, którego fabuła dotyczyć będzie aktualnych nam czasów.

Twórcy już wcześniej nie raz robili odcinki specjalne, ale żaden z nich nie trwał nigdy dłużej niż pół godziny.

Zobaczcie zapowiedź The Pandemic Special.

Jak czytamy w oficjalnym streszczeniu epizodu: mieszkańcy miasteczka starają radzić sobie z panującą pandemią. Dzieci wracają do szkół, ale nic nie przypomina normalności, którą kiedyś znały. Zarówno im, jak i nauczycielom ciężko przystosować się do nowych warunków. Do szkoły nie wraca jednak Eric Cartman, a lekcje prowadzi detektyw Harris. Biurka są ustawione w bezpiecznej odległości i posiadają specjalne plastikowe osłony.

Specjalny odcinek wyemitowany zostanie 30 września o godzinie 20.00. Jak na razie nie wiadomo kiedy emisja nowego 24 sezonu serialu, który odnowiony został jeszcze na sezon 25 i 26.

Źródło: tvline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 9

Emily w Paryżu – pełna zapowiedź od Netflixa

primal caveman trex raptors 700x319

Primal sezon 1. – zapowiedź nowych epizodów!