Tudum – nadchodzi pierwsze globalne wydarzenie dla fanów produkcji Netflixa

}

Data: 26 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 25 września największe gwiazdy i najpopularniejsi twórcy Netflix z różnych krajów spotkają się na wirtualnej scenie, żeby zaprezentować mnóstwo nowych materiałów i zapowiedzi. Cel pierwszego globalnego wydarzenia TUDUM jest prosty — podziękować fanom Netflix z całego świata i zapewnić im dużo dobrej zabawy.

W czasie 3-godzinnego wydarzenia zaprezentowane zostaną materiały z ponad 70 filmów i seriali. Na atrakcje mogą liczyć fani powracających seriali tj. Stranger Things, Emily w Paryżu, Bridgertonowie, Wiedźmin, Dom z papieru czy Cobra Kai. Będzie także mnóstwo informacji o nowych produkcjach, które dopiero czekają na swoją premierę.

TUDUM rozpocznie się w sobotę 25 września o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wydarzenie to dostępne będzie na kanałach Netflix na YouTube. Transmisję będzie można oglądać także na portalach Twitter i Twitch.

Poniżej filmik z zaproszeniami od gwiazd na wydarzenie.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia – tutaj.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Daybreak – świat przejmuje młodzież! Reszta to zombie! Zobaczcie zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.