w

Primal sezon 1. – zapowiedź nowych epizodów!

primal caveman trex raptors 700x319
slashfilm

Już 4 października na Adult Swim rozpocznie się premiera kolejnych pięciu odcinków pierwszego sezonu serialu Primal, za który odpowiada Genndy Tartakovsky – twórca Samuraja Jacka czy Laboratorium Dextera. Z tej okazji w sieci pojawiła się nowa zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

Primal przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych ze względu na dużą brutalność przedstawionych w nim scen. Jego akcja dziać będzie się w czasach prehistorycznych. Zobaczymy niesamowitą przyjaźń jaskiniowca i dinozaura – potężnego Tyranozaura, których połączyła tragedia. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować.

Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Pierwsze pięć zadebiutowało w zeszłym roku. Produkcja otrzymała także promocję na sezon kolejny również składający się z 10 epizodów.

Źródło: bloody-disgusting

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

south park scores hour pandemic special 150x150

Miasteczko South Park otrzyma specjalny pandemiczny odcinek

abc abruptly cancels stumptown s2 150x150

Stumptown – ABC kasuje serial po jednym sezonie!