Primal sezon 1. – zapowiedź nowych epizodów!

}

Data: 17 września 2020

a

Kategorie: Newsy

Już 4 października na Adult Swim rozpocznie się premiera kolejnych pięciu odcinków pierwszego sezonu serialu Primal, za który odpowiada Genndy Tartakovsky – twórca Samuraja Jacka czy Laboratorium Dextera. Z tej okazji w sieci pojawiła się nowa zapowiedź, którą zobaczyć możecie poniżej.

Primal przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych ze względu na dużą brutalność przedstawionych w nim scen. Jego akcja dziać będzie się w czasach prehistorycznych. Zobaczymy niesamowitą przyjaźń jaskiniowca i dinozaura – potężnego Tyranozaura, których połączyła tragedia. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować.

Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Pierwsze pięć zadebiutowało w zeszłym roku. Produkcja otrzymała także promocję na sezon kolejny również składający się z 10 epizodów.

Źródło: bloody-disgusting

ZOBACZ TEŻ  Stormfront prawdopodobnie nie pojawi się w 3. sezonie The Boys

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.