MERRY CREEPSMAS! Polska premiera Creepshow – edycja świąteczna: Anonimowi Zmiennokształtni

}

Data: 24 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Creepshow to serialowa antologia na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku, która powraca na antenę AMC – tym razem ze świątecznym odcinkiem specjalnym Anonimowi Zmiennokształtni. Grupa tytułowych odmieńców zmierzy się z polującym na nich od wieków… Świętym Mikołajem i jego armią. To oznacza tylko jedno – krwawą jatkę z przymrużeniem oka. Nie zabraknie sporej dawki kiczu i absurdalnego humoru. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Greg Nicotero.

Robert Weston zauważył ostatnio u siebie dziwne zmiany, których żaden lekarz nie potrafi wyjaśnić. Jedynym wytłumaczeniem jego objawów jest to, że może być… wilkołakiem? Podczas poszukiwania odpowiedzi trafia na niezwykłą grupę wsparcia, której członkowie pomagają mu poznać prawdę. Odkrycia Roberta okazują się jednak dużo bardziej złowrogie, niż mógłby sobie wyobrazić. Grupa nieszczęśników musi połączyć siły, by stawić czoła zabójcy, który poluje na nich od wieków.

Fani Creepshow tym razem otrzymają od twórców odcinek trwający aż 46 minut wypełnionych specyficznym humorem, kiczowatymi kostiumami i krwawą jatką, w charakterystycznej dla komediowego horroru stylistyce.

W serialu występują m.in Anna Camp i Adam Pally, za scenariusz i reżyserię odpowiada Greg Nicotero. W jednej z ról widzowie zobaczą tez Franka Nicotero, komika spokrewnionego z Gregiem Nicotero. Historia powstała w oparciu o opowiadanie J.A. Konratha.

Premiera świątecznego odcinka specjalnego Creepshow 13 grudnia o 22:00 na kanale AMC.

creepshow edycja swiateczna amc 2
creepshow edycja swiateczna amc 3
creepshow edycja swiateczna amc 13

Źródło: informacja prasowa / fot. AMC

ZOBACZ TEŻ  Dickinson – oficjalna zapowiedź finałowego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.