18. sezon serialu Chirurdzy już od grudnia na FOX!

}

Data: 24 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Już 8 grudnia po raz kolejny spotkamy się z lekarzami szpitala Grey Sloan! Bohaterzy jednego z najpopularniejszy seriali medycznych ostatnich lat powrócą w 18. sezonie produkcji. Nie zabraknie ciekawych medycznych przypadków, ale również prywatnych problemów bohaterów. Pojawią się też nowe postacie!

Seriale medyczne cieszą się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Doskonałym przykładem są Chirurdzy, których losy widzowie śledzą już do 2005 roku. W tym czasie produkcja zdobyła aż 21 nagród! Fani patrzyli jak bohaterowie dojrzewają, rozwijają się zawodowo, jak zmienia się ich życie. Byli też świadkami śmierci kilku postaci. Co przyniesie nowy sezon?

W poprzednim sezonie widzowie oglądali starcie z wirusem COVID-19. Nadchodząca część przyniesie odprężenie na froncie walki w pandemią. Nie oznacza to jednak, że bohaterowie nie będą zmagać się z innymi poważnymi medycznymi problemami, jak wypadki samochodowe czy przeszczepy. W życiu głównej bohaterki – Meredith Grey (Ellen Pompeo) pojawi się znajomy z przeszłości… [UWAGA SPOILER!] Poznamy go już w pierwszym odcinku nowego sezonu. Co ciekawe bohater ten już raz pojawił się w Chirurgach! Czy tym razem na stałe zagości w życiu Meredith?

Pierwszy odcinek 18. sezonu Chirurgów już 8 grudnia o godzinie 21:05. Kolejne odcinki w każdą środę, na kanale FOX. Dla tych, którzy nie mogą oglądać premierowo, FOX przygotował powtórki – w soboty o 19:15.

Źródło: FOX

ZOBACZ TEŻ  Chirurdzy - Teddy dołącza do stałej obsady [mały spoiler]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.