Outlander – Starz ogłasza datę premiery 6. sezonu

}

Data: 24 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja Starz podała do publicznej wiadomości datę premiery oczekiwanego 6. sezonu serialu Outlander. Produkcja ta w naszym kraju streamowana jest przez Netflix.

Ten historyczny dramat science-fiction z nowymi odcinkami powróci 6 marca 2022 roku. To prawie dwa lata od końca emisji 12-odcinkowego sezonu piątego. Czy czekanie się opłaciło? Tego dowiemy się już za 4 miesiące.

Wraz z informacją o premierze w sieci pojawiło się także nowe zdjęcie promujące produkcję.

Szósty sezon ukaże nam dalsze losy Claire i Jamiego, którzy w kolonialnej Ameryce walczą o ochronę tego co kochają. Ustanowienie domu w Nowym Świecie nie jest łatwe, szczególnie w dzikich rejonach Północnej Karoliny i w okresie dramatycznych wstrząsów politycznych. Dążą oni do utrzymania pokoju i dobrobytu w społeczeństwie, które jak Claire dobrze wie, nieświadomie maszeruje ku rewolucji.

W obsadzie powracają Caitriona Balfe, Sam Heughan, Sophie Skelton, Richard Rankin, Maria Doyle Kennedy, Duncan Lacroix, David Berry, César Domboy, Lauren Lyle, Colin McFarlane i Caitlin O’Ryan. Szósty sezon wprowadzi także nowe postacie, w które wcielą się Mark Lewis-Jones, Alexander Vlahos i Jessica Reynolds.

Nadchodzący sezon oparty jest na szóstej książce z ośmiotomowej serii Diany Gabaldon noszącej tytuł Tchnienie śniegu i popiołu. Serial Outlander otrzymał już odnowienie na sezon siódmy, który opierać ma się na dwóch pozostałych książkach z serii, a więc prawdopodobnie będzie tym finałowym.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Tiger King z Nicolasem Cage'm anulowany

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.