Dickinson – oficjalna zapowiedź finałowego sezonu

}

Data: 14 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Apple TV+ prezentuje oficjalną zapowiedź nadchodzącego trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Dickinson. Jego premiera już 5 listopada. Trzeci sezon składa się z 10 epizodów.

Fabuła serialu osadzona jest w czasach, w których żyła amerykańska poetka Emily Dickinson. Panowały wtedy sztywne wiktoriańskie normy społeczne i rodzinne, którym z całych sił przeciwstawiała się zbuntowana młoda kobieta. Jesteśmy świadkami tego jak wielką walkę musiała ona podjąć, aby głos kobiet wreszcie został usłyszany.

Finałowy sezon ukaże dalsze losy Emily, w tej roli Hailee Steinfeld i jej rodziny. Będą musieli poradzić sobie z chaosem jaki do ich życia wniosła tocząca się wojna domowa. Emily dalej ma jednak nadzieję, iż dzięki jej twórczości może się coś zmienić.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Veronica Mars – nie ma szans na kolejny sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.