Niewyjaśnione tajemnice – część 3 latem 2022 roku!

2 września 2021 | Newsy

Netflix pracuje nad kolejną, trzecią już częścią dokumentalnej serii Niewyjaśnione tajemnice. Produkcja ta jest remakem klasycznego paradokumentu z lat 90.

Do tej pory seria ta doczekała się dwóch części, na które składa się 12 epizodów. Kolejne odcinki na Netflixie zadebiutować mają latem 2022 roku.

Trzecia seria zawierać ma jeszcze więcej niewyjaśnionych zaginięć, tragicznych i dziwacznych wydarzeń, które trudno logicznie wytłumaczyć.

Źródło: Bloody-Disgusting

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [31.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram