Doom Patrol sezon 3. – pełny zwiastun serialu

}

Data: 2 września 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max udostępniło pełną zapowiedź oczekiwanego trzeciego sezonu serialu Doom Patrol, którego premiera odbyć się ma 23 września. W ten dzień zadebiutują aż trzy pierwsze odcinki nowej serii.

Zwiastun przybliża nam postać Madame Rouge i jeszcze bardziej szalone wyczyny grupy społecznych wyrzutków. Nasi bohaterowie zmierzą się m.in. z podróżami w czasie czy zamianą w zombie.

Doom Patrol to grupa dziwaków, która w wyniku eksperymentów otrzymała swoje moce. Walczą oni o świat, który wcale nie chce mieć z nimi nic wspólnego. W głównych rolach występują Brendan Fraser, Diane Guerrero, Matt Bomer, April Bowlby, Joivan Wade i Timothy Dalton.

Nowa seria ukaże nam dalsze losy bohaterów po tym, jak w finale drugiego sezonu zmierzyli się z Candlemakerem. Superbohaterowie stają na rozdrożu i muszą zdecydować kim są i kim chcą być. Sprawy skomplikuje pojawienie się Madame Rouge, w tej roli Michelle Gomez, która przybywa z bardzo konkretną misją. Jej problemem jest jednak to, iż jej nie pamięta…

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Doom Patrol – poznajcie aktorów wcielających się w członków The Sisterhood of Dada!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.