Maya Erskine wybrana nową panią Smith

}

Data: 8 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Z pomocą castingów wyłoniono nową aktorkę, która wcieli się w panią Smith i partnerować będzie Donaldowi Gloverowi. To znana z serialu PEN15 Maya Erskine.

Po rezygnacji z roli pani Smith Phoebe Waller-Bridge, dopiero po pół roku wybrano nową aktorkę, która wcieli się w tą postać. Znana z serialu Fleabag aktorka odeszła z produkcji, bowiem nie potrafiła porozumieć się w twórczych kwestiach z Gloverem.

Serial powstaje dla platformy Amazon Prime Video. Jego fabuła oprze się na popularnym filmie pełnometrażowym Pan i Pani Smith z 2005 roku. Glover jest jednym z twórców i producentów wraz z Francescą Sloane. Oboje pełnią także funkcję showrunnerów.

Film z Angeliną Jolie i Bradem Pittem w rolach głównych koncentrował się na małżeństwie, którego członkowie pracowali w konkurencyjnych agencjach jako zabójcy na zlecenie. Wszystko wyszło na jaw, kiedy dostali zlecenie zabicia siebie nawzajem.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin sezon 2. - pierwsze zdjęcia Geralta w nowej zbroi!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.