Zwiastun 2. sezonu zwariowanej komedii Russian Doll

}

Data: 8 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Już za dwa tygodnie na Netflix zadebiutuje 2. sezon szalonej produkcji Russian Doll. Platforma opublikowała oficjalną zapowiedź, którą znajdziecie poniżej.

Nadia i Alan wielokrotnie przeżyli najbardziej szaloną noc ich życia. Okazuje się jednak, że to nie koniec ich nadnaturalnych przygód.

Fabuła drugiej serii rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu. Nadia i Alan uwolnili się z pętli czasowej. Jednak to nie koniec ich egzystencjalnych kłopotów. Okazuje się, że jest coś gorszego niż niekończąca się śmierć. Oboje odkrywają portal czasowy znajdujący się w jednym z najbardziej znanych miejsc Manhattanu. Korzystając z niego odkrywają swoją przeszłość. Początkowo podoba im się ta nowa przygoda, z czasem jednak odkrywają, że portal może być czymś więcej. Wspólnie muszą rozwiązać jego zagadkę i poszukać wyjścia z czasoprzestrzeni.

Do roli Nadii powraca niezastąpiona Natasha Lyonne. Charlie Barnett ponownie sportretuje zaś Alana. Lyonne jest także twórczynią produkcji wraz z Leslye Headland i Amy Poehler. W obsadzie drugiej serii znajdują się także Annie Murphy, Carolyn Michelle Smith i Sharlto Copley.

Premiera nowych epizodów już 20 kwietnia 2022 roku. Drugi sezon Russian Doll składa się z 7. odcinków.

russian doll s2 pb 768x960 1

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Krakowskie potwory – tajemnica i stwory na pierwszym zwiastunie polskiego serialu fantasy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.