Serial Tokyo Vice od dziś dostępny w HBO Max

}

Data: 8 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Serial Tokyo Vice, koprodukcja HBO Max, Endeavor Content i japońskiego nadawcy WOWOW, to kryminalne opowieść o mrocznym mieście, w którym wszystko jest iluzją. Pierwsze odcinki już od dzisiaj, tj. 8 kwietnia, dostępne są w HBO Max.

Tokyo Vice to serial kryminalny luźno oparty na reportażach dziennikarza Jake’a Andersona o pracy policji w Tokio, gdzie zostały nakręcone wszystkie zdjęcia. Głównym bohaterem jest Adelstein (w tej roli zobaczymy Ansela Elgorta), który w latach 90. patroluje skąpane w świetle neonów zaułki Tokio, gdzie wszystko jest iluzją.

W serialu występują nominowani do Złotych Globów Ansel Elgort oraz Ken Watanabe, a także Rinko Kikuchi, Rachel Keller, Ella Rumpf, Hideaki Ito, Show Kasamatsu i Tomohisa Yamashita.

Pomysłodawcą serialu i autorem scenariusza jest znany dramatopisarz i laureat nagrody Tony J.T. Rogers, który pełni także obowiązki producenta wykonawczego. Reżyserem pilotażowego odcinka oraz producentem wykonawczym serialu jest czterokrotnie nominowany do Nagrody Akademii Filmowej Michael Mann.

W serwisie HBO Max już dostępne są dwa odcinki nowego serialu Tokyo Vice. Serial liczy 8 odcinków.

Opis odcinków:

Tokyo Vice, odcinek 1:

Jake Adelstein, pierwszy amerykański reporter kryminalny japońskiego dziennika Meicho Shimbun, pracuje nad materiałem o dwóch różnych morderstwach. Wkrótce potem okazuje się, że jest między nimi związek, co może być przełomem w jego dziennikarskiej karierze i diametralnie odmienić jego życie.

Tokyo Vice, odcinek 2:

Jake publikuje swój pierwszy artykuł, ale jego radość nie trwa długo, bo próby powiązania ze sobą dwóch ofiary okazują się bezskuteczne i Jake przekonuje się, że w życiu nie ma nic za darmo. Tozawa czuje się bezkarnie i coraz śmielej wkracza na teren rywalizującego z nim gangu Chihara-Kai, którego członkowie konsekwentnie pobierają haracze. Samantha bierze pod swoje skrzydła młodą hostessę Malee. Niedługo potem Jake jest świadkiem konfrontacji, która wszystko zmienia.

ZOBACZ TEŻ  Serial Odwilż już jest dostępny w HBO Max. Kto jest kim w tej nowej polskiej produkcji?
tokyo vice plakat

Źródło: informacja prasowa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.