Marianne – zwiastun przerażającego serialu prosto z Francji!

}

Data: 28 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zapowiedź nowego francuskiego serialu Marianne. To opowieść o pisarce, którą nawiedza jej własna twórczość.

Główną bohaterką jest kobieta, autorka strasznych opowieści, która z przerażeniem odkrywa, że jej historie zaczynają się urzeczywistniać. Powraca do swojego rodzinnego miasta, aby stawić czoła demonom przeszłości, które niegdyś były jej inspiracją. Marianne to demon, nawiedzający kobietę od dzieciństwa i przybierający najróżniejsze kształty, a z pomocą książek pisarka starała się go powstrzymać.

Za serial odpowiada Samuel Bodin. W rolach głównych wystąpią Victoire Du Bois, Lucie Boujenah i Tiphaine Daviot.

Nieliczne serialowe dzieła podejmujące tematykę grozy sprawdzają się, bowiem nie zawsze podzielenie strachu na odcinki jest dobrym rozwiązaniem. Jednakże patrząc na zapowiedź produkcja ta wygląda bardzo interesująco. Czy francuska seria okaże się sukcesem dowiemy się już niedługo, bowiem jej premiera zaplanowana jest na 13 września. Pierwszy sezon ma liczyć osiem odcinków.

Źródło: cinemablend

ZOBACZ TEŻ  Outlander - będzie 4 i 5 sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.