w

Marianne – zwiastun przerażającego serialu prosto z Francji!

346fb8a218fbc105ee29b69a6ae34e18a570a5fe
cinemablend

Netflix opublikował zapowiedź nowego francuskiego serialu Marianne. To opowieść o pisarce, którą nawiedza jej własna twórczość.

Główną bohaterką jest kobieta, autorka strasznych opowieści, która z przerażeniem odkrywa, że jej historie zaczynają się urzeczywistniać. Powraca do swojego rodzinnego miasta, aby stawić czoła demonom przeszłości, które niegdyś były jej inspiracją. Marianne to demon, nawiedzający kobietę od dzieciństwa i przybierający najróżniejsze kształty, a z pomocą książek pisarka starała się go powstrzymać.

Za serial odpowiada Samuel Bodin. W rolach głównych wystąpią Victoire Du Bois, Lucie Boujenah i Tiphaine Daviot.

Nieliczne serialowe dzieła podejmujące tematykę grozy sprawdzają się, bowiem nie zawsze podzielenie strachu na odcinki jest dobrym rozwiązaniem. Jednakże patrząc na zapowiedź produkcja ta wygląda bardzo interesująco. Czy francuska seria okaże się sukcesem dowiemy się już niedługo, bowiem jej premiera zaplanowana jest na 13 września. Pierwszy sezon ma liczyć osiem odcinków.

Źródło: cinemablend

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

titans season 2 superboy 600x266

Titans sezon 2. – superbohaterowie powracają, jest oficjalny zwiastun!

top boy e1566918517369

Serial Top Boy powraca na Netflixie. Jest zwiastun i data premiery!