Outlander – będzie 4 i 5 sezon!

10 maja 2018 | Newsy

j

Outlander został odnowiony nie tylko na piąty, ale od razu i na szósty sezon. Ten historyczny dramat zyskuje na popularności! To bardzo ciekawe zagranie biorąc pod uwagę, że premiera dopiero czwartego sezonu jest zaplanowana na listopad 2018.

Telewizja Starz poinforowała o tym na Instagramie:

 

Our dreams have come true. @Outlander_STARZ returns for Season 4 in November AND for Seasons 5 and 6! #STARZ

Post udostępniony przez STARZ (@starz)

A poniżej parę fotek zdjęć z 4 sezonu (źródło TVLINE)

Outlander to historyczny serial fantasy, który rozpoczął emisję w 2014 roku. Stworzony jest na podstawie powieści Diany Gabaldon.

ZOBACZ TEŻ  Outlander - trailer 4 sezonu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy