w

Serial Top Boy powraca na Netflixie. Jest zwiastun i data premiery!

top boy e1566918517369 758x414
netflix

Top Boy to serial, który w 2013 roku zakończył się po dwóch sezonach. W 2017 roku znalazł on nowy dom na Netflixie, który wyprodukował jego kontynuację. W sieci właśnie pojawiła się zapowiedź trzeciego sezonu wraz z datą premiery.

Kontynuacja ukaże nam powrót Dushane do domu w Londynie i próbę odzyskania przez niego swojej pozycji w narkotykowym świecie. Rozpocznie on współpracę ze swoim partnerem Sully’m, który akurat wyszedł z więzienia. Przyjdzie zmierzyć im się z Jamie’m, przywódcą lokalnego gangu, który nie akceptuje ich w swojej społeczności.

Trzeci sezon składa się z 10 odcinków napisanych przez Ronana Bennetta wraz z Danielem Westem. Za reżyserię odpowiadają Reinaldo Marcus Green, Nia DaCosta, Aneil Karia i Brady Hood. W obsadzie powrócą Ashley Walters jako Dushane, Kane Robinson jako Sully, Shone Romulus jako Dris i Ashley Bashy Thomas jako Jermaine. Dołączą do nich m.in. Michael Ward, Lisa Dwan, Jasmine Jobson, Kola Bokinni i Hope Ikpoku.

Dwa pierwsze sezony dostępne są w serwisie Netflix. Premiera nowego już 13 września. Składać się będzie z 10 odcinków.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

346fb8a218fbc105ee29b69a6ae34e18a570a5fe 150x150

Marianne – zwiastun przerażającego serialu prosto z Francji!

briarpatch usa rosario dawson 600x400 150x150

Briarpatch – zwiastun thrillera od twórcy Mr. Robot!