Titans sezon 2. – superbohaterowie powracają, jest oficjalny zwiastun!

28 sierpnia 2019 | Newsy

DC Universe wydało oficjalną zapowiedź drugiego sezonu serialu Titans, opowiadającego o różnych superbohaterach. Sezon pierwszy stał się hitem i to dzięki niemu platforma zaczęła się szybciej rozwijać, wypuszczając m.in. niesamowity Doom Patrol.

W drugim sezonie zobaczymy wiele nowych postaci, m.in. psa Krypto, Aqualanda czy Superboya, a naszym bohaterom przyjdzie stoczyć nierówne walki z Trigonem, demonem z innego wymiaru oraz Deathstrokiem – zawodowym zabójcom znanym z kart komiksów DC.

Premiera 6 września na platformie DC Universe. Na Netflixie dostępny jest cały pierwszy sezon Titans.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  NOS4A2 sezon 2. - już dziś premiera na AMC Polska!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram