Manifest – serial NBC przedłużony na 2. sezon!

16 kwietnia 2019 | Newsy

Manifest opowiada podobną historię jak kultowy już serial Lost (Zagubieni). Jego twórcą jest Jeff Rake. Pierwszy sezon miał swoją premierę w zeszłym roku.

Bohaterowie Manifestu podczas zwykłego lotu pasażerskiego znikają w niewyjaśnionych okolicznościach, aby w jeszcze dziwniejszych nagle odnaleźć się po ponad 5 latach. Po tym czasie samolot jak gdyby nigdy nic ląduje u celu swojej podróży, ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich, ale i samych pasażerów, bowiem oni nie zdawali sobie sprawy z upływającego czasu.

W rolach głównych występują m.in. Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karaknis, J.R. Ramirez, Parveen Kaur, Luna Blaise i Alfredo Narciso.

Pierwszy sezon składa się z 16. odcinków i można obejrzeć go na platformie Hulu bądź na stronie NBC.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gormenghast to nowy projekt Neila Gaimana dla Showtime!

1 komentarz

  1. twinsen

    Za 6 dni 3 sezon a, a tu żadnego newsa? 😉

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!