Cztery wesela i pogrzeb – kultowy film powraca, tym razem jako serial!

}

Data: 16 kwietnia 2019

a

Kategorie: Newsy

Po 25 latach popularna komedia romantyczna doczeka się swojej kontynuacji. Zamówienie na nią złożyła platforma Hulu, która ogłosiła właśnie datę premiery tej produkcji.

Serial zadebiutuje 31 lipca i składał się będzie z 10. odcinków. W rolach głównych wystąpią John Reynolds, Rebecca Rittenhouse, Guz Khan, Nikesh Patel, Jennie Jacques, Nathalie Emmanuel, Brandon Mychal Smith, Zoe Boyle i Andie MacDowell, znana z oryginalnego filmu, jednakże zagra zupełnie inną postać – matkę jednej z głównych bohaterek. Za serial odpowiadają Mindy Kaling i Matt Warburton.

Serial ukaże nam historię czterech przyjaciół – Mayi, Craiga, Ainsley i Duffy, którzy spotykają się w Londynie na wspaniale zapowiadającym się ślubie, jednakże seria nieoczekiwanych zdarzeń zmienia ten dzień, jak i kolejne nie do poznania.

To nie jedyny powrót do filmu sprzed lat, bowiem 23 maja z okazji Dnia Czerwonego Nosa zadebiutuje krótkometrażowy sequel filmu Cztery wesela i pogrzeb. Przybliży on dalsze losy bohaterów produkcji. Wystąpią w nim aktorzy grający w pierwowzorze.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sexify – drugi sezon oficjalnie potwierdzony!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.