Cztery wesela i pogrzeb – kultowy film powraca, tym razem jako serial!

16 kwietnia 2019 | Newsy

Po 25 latach popularna komedia romantyczna doczeka się swojej kontynuacji. Zamówienie na nią złożyła platforma Hulu, która ogłosiła właśnie datę premiery tej produkcji.

Serial zadebiutuje 31 lipca i składał się będzie z 10. odcinków. W rolach głównych wystąpią John Reynolds, Rebecca Rittenhouse, Guz Khan, Nikesh Patel, Jennie Jacques, Nathalie Emmanuel, Brandon Mychal Smith, Zoe Boyle i Andie MacDowell, znana z oryginalnego filmu, jednakże zagra zupełnie inną postać – matkę jednej z głównych bohaterek. Za serial odpowiadają Mindy Kaling i Matt Warburton.

Serial ukaże nam historię czterech przyjaciół – Mayi, Craiga, Ainsley i Duffy, którzy spotykają się w Londynie na wspaniale zapowiadającym się ślubie, jednakże seria nieoczekiwanych zdarzeń zmienia ten dzień, jak i kolejne nie do poznania.

To nie jedyny powrót do filmu sprzed lat, bowiem 23 maja z okazji Dnia Czerwonego Nosa zadebiutuje krótkometrażowy sequel filmu Cztery wesela i pogrzeb. Przybliży on dalsze losy bohaterów produkcji. Wystąpią w nim aktorzy grający w pierwowzorze.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sexify – drugi sezon oficjalnie potwierdzony!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!