hollywoodreporter

Cztery wesela i pogrzeb – kultowy film powraca, tym razem jako serial!

Po 25 latach popularna komedia romantyczna doczeka się swojej kontynuacji. Zamówienie na nią złożyła platforma Hulu, która ogłosiła właśnie datę premiery tej produkcji.

Serial zadebiutuje 31 lipca i składał się będzie z 10. odcinków. W rolach głównych wystąpią John Reynolds, Rebecca Rittenhouse, Guz Khan, Nikesh Patel, Jennie Jacques, Nathalie Emmanuel, Brandon Mychal Smith, Zoe Boyle i Andie MacDowell, znana z oryginalnego filmu, jednakże zagra zupełnie inną postać – matkę jednej z głównych bohaterek. Za serial odpowiadają Mindy Kaling i Matt Warburton.

Serial ukaże nam historię czterech przyjaciół – Mayi, Craiga, Ainsley i Duffy, którzy spotykają się w Londynie na wspaniale zapowiadającym się ślubie, jednakże seria nieoczekiwanych zdarzeń zmienia ten dzień, jak i kolejne nie do poznania.

To nie jedyny powrót do filmu sprzed lat, bowiem 23 maja z okazji Dnia Czerwonego Nosa zadebiutuje krótkometrażowy sequel filmu Cztery wesela i pogrzeb. Przybliży on dalsze losy bohaterów produkcji. Wystąpią w nim aktorzy grający w pierwowzorze.

Źródło: comingsoon

Może ci się spodobać również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.