Shrill

Shrill – serial komediowy od Hulu odnowiony na kolejny sezon!

16 kwietnia 2019 | Newsy

Na miesiąc po premierze 6-odcinkowego sezonu pierwszego Hulu zamówiło kontynuację produkcji opartej na książce Lindy West.

Shrill opowiada o kobiecie z nadwagą, która pragnie odmienić swoje życie, lecz nie kosztem zmiany wyglądu, bowiem dobrze czuje się w swoim ciele. W roli głównej Aidy Bryant znana z programu Saturday Night Live.

Drugi sezon ma składać się z 8. odcinków, a jego premiera zapowiadana jest na przyszły rok.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Nie żyje Wiesław Gołas, aktor znany z serialu Czterej pancerni i pies

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram