Sky Rojo – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 24 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Teraz to myśliwi stają się zwierzyną. Netflix prezentuje zapowiedź 2. sezonu serialu Sky Rojo. Nie mówcie, że na to nie czekaliście.

Sky Rojo opowiada szaloną historię trzech prostytutek, które poprzez nieszczęśliwy wypadek zmuszone zostały do ucieczki. Ścigane przez swoich alfonsów, postanawiają skończyć z ucieczką i stawić czoła swoim problemom.

Ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się mimo, że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę.

Drugi sezon Sky Rojo składa się z ośmiu odcinków. Nie ma się co dziwić sukcesowi tej produkcji, skoro odpowiadają za nią twórcy Domu z papieru.

Premiera nowych epizodów już 23 lipca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Sky Rojo – Netflix ogłasza datę premiery 2. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.