Przeczytano:

Euforia – pierwszy odcinek specjalny z premierą już w ten piątek!

03 12 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Na HBO Max zmierzają dwa odcinki specjalnego serialu Euforia z Zendayą w roli głównej. Pierwszy z nich zatytułowany Rue zadebiutować miał 6 grudnia. Jednak platforma zdecydowała opublikować go wcześniej.

Według najnowszych doniesień pierwszy z dwóch bonusowych epizodów zadebiutuje już jutro, tj. 4 grudnia 2020 roku. Co znaczy to dla nas? A to, że będziemy mogli zapoznać się z nim już w sobotę, a nie w poniedziałek. Czekacie?

Odcinek ten skoncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Świąt Bożego Narodzenia, po tym jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Epizod napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji.

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również