Lucyfer sezon 5. – Tom Ellis w stylu noir!

}

Data: 6 lipca 2020

a

Kategorie: Newsy

Dla niemogących się doczekać kolejnego sezonu serialu Lucyfer mamy coś specjalnego. Netflix w ramach promocji wypuścił serię bardzo ciekawych zdjęć promujących odcinek specjalny w całości nagrany w stylu noir. Oprócz tego ma on także musicalowe elementy. Także czeka na nas radość nie tylko dla wzroku, ale i dla ucha.

W nadchodzącym sezonie znalazło się miejsce na odcinek specjalny, w którym poznamy trochę przeszłość głównego bohatera. Razem z nim i innymi bohaterami cofniemy się do Los Angeles z lat 40 XX wieku. Poznamy pierwszą nieoficjalną sprawę, w jaką zaangażował się Lucyfer, a także zagłębimy się w tajemniczą przeszłość Maze. Odcinek ten nosi tytuł It Never Ends Well for the Chicken.

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekle ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga także policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli.

Premiera pierwszej części piątego sezonu serialu już 21 sierpnia br. Wtedy zadebiutuje 6 odcinków z zaplanowanych 12.

Jak podobają się Wam zdjęcia w tym klimacie? Czy teraz z jeszcze większą niecierpliwością czekacie na nowe odcinki Lucyfera?

1h9azjot o kopia
8d7cdyvr o
btuuv3tl o
k3vg64tc o
tavhko6g o
zieuos4d o

Źródło: comicbookmovie

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity - zwiastun 4 krótkich historii

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.