pixel

Przeczytano:

Infinity Train sezon 3. – animacja sci fi powraca na HBO Max, zobaczcie plakat

07 07 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Infinity Train to amerykański serial animowany stworzony przez Owena Dennisa. Do tej pory jego emisja miała miejsce na kanale Cartoon Network, jednak teraz ogłoszono, iż sezon trzeci zadebiutuje tylko i wyłącznie na platformie HBO Max.

Produkcja już niedługo powróci z trzecim sezonem. Według zapowiedzi ma to się stać jeszcze tego lata. W ramach pierwszych promocji w sieci pojawiła się grafika promująca nowe przygody bohaterów Infinity Train, którą zobaczyć możecie poniżej.

infinitytrain

Akcja serialu osadzona jest w tajemniczym i z pozoru niekończącym się pociągu, jadącym przez jałowy krajobraz. Jego wagony to przeróżne dziwne i fantastyczne środowiska. Pasażerowie tego pociągu to ludzie z problemami emocjonalnymi, którzy znajdą drogę do domu tylko wtedy jeśli poradzą sobie ze swoimi demonami.

Każdy sezon opowiada o innej grupie bohaterów. Fabuła trzeciego sezonu skupi się na Grace i Simonie, przywódcach anarchistycznej grupy dzieci, która utworzyła się w pociągu. Spotykają oni młodą, optymistycznie nastawioną i niewinną dziewczynę imieniem Hazel i jej towarzysza goryla – Tuba. Czy pod ich wpływem zmienią swoje zachowanie?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również