w

Infinity Train sezon 3. – animacja sci fi powraca na HBO Max, zobaczcie plakat

infinity train 3 732x439
animationmagazine

Infinity Train to amerykański serial animowany stworzony przez Owena Dennisa. Do tej pory jego emisja miała miejsce na kanale Cartoon Network, jednak teraz ogłoszono, iż sezon trzeci zadebiutuje tylko i wyłącznie na platformie HBO Max.

Produkcja już niedługo powróci z trzecim sezonem. Według zapowiedzi ma to się stać jeszcze tego lata. W ramach pierwszych promocji w sieci pojawiła się grafika promująca nowe przygody bohaterów Infinity Train, którą zobaczyć możecie poniżej.

infinitytrain

Akcja serialu osadzona jest w tajemniczym i z pozoru niekończącym się pociągu, jadącym przez jałowy krajobraz. Jego wagony to przeróżne dziwne i fantastyczne środowiska. Pasażerowie tego pociągu to ludzie z problemami emocjonalnymi, którzy znajdą drogę do domu tylko wtedy jeśli poradzą sobie ze swoimi demonami.

Każdy sezon opowiada o innej grupie bohaterów. Fabuła trzeciego sezonu skupi się na Grace i Simonie, przywódcach anarchistycznej grupy dzieci, która utworzyła się w pociągu. Spotykają oni młodą, optymistycznie nastawioną i niewinną dziewczynę imieniem Hazel i jej towarzysza goryla – Tuba. Czy pod ich wpływem zmienią swoje zachowanie?

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

lucyfer 150x150

Lucyfer sezon 5. – Tom Ellis w stylu noir!

stg109a 0221r h 2020 150x150

Stargirl odnowione na 2. sezon, dojdzie jednak do znaczącej zmiany!