Loki zawita do Simpsonów! Disney+ zapowiada odcinek specjalny

}

Data: 1 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Disney+ ogłosił powstanie specjalnego odcinka uwielbianej przez wielu animacji Simpsonowie. Ujrzymy w nim odniesienia do MCU, a głównym bohaterem został bóg oszustwa i psot – Loki.

Odcinek nosi tytuł The Good, The Bart and The Loki. Jego premiera na platformie odbędzie się już 7 lipca 2021 roku. Głosu Lokiemu użyczy oczywiście nie kto inny jak odtwórca tej postaci w filmach Marvela – Tom Hiddleston.

Poniżej zobaczyć możecie plakat promujący tą produkcję. Jego wygląd inspirowany jest oczywiście plakatem do filmu Avenegers: Koniec gry.

W The Good, The Bart and The Loki Loki wygnany zostaje z Asgardu i na Ziemi musi stawić czoła swoim najtrudniejszym przeciwnikom – Simpsonom i innym bohaterom ze Springfield. Loki połączy swoje siły z Bartem Simpsonem. Zapowiada się bardzo ciekawy crossover oddający hołd filmowemu uniwersum superbohaterów i złoczyńców Marvela.

Źródło: Twitter, Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Raised By Wolves – Ridley Scott reżyseruje serial science-fiction

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.