Titans – 4. sezon będzie miał nowych antagonistów

}

Data: 2 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

W czwartym sezonie superbohaterskiego serialu HBO Titans zobaczymy dwójkę nowych antagonistów. Wcielą się w nich Joseph Morgan i Franka Potente.

Morgana kojarzyć możecie z serialu The Originals. W 4. sezonie Titans sportretuje on Sebastiana Blood aka Brother Blood. To złoczyńca o wielkiej inteligencji i ukrytej, mrocznej naturze. W komiksach jest on arcykapłanem wielowiekowego, brutalnego kultu zwanego Kościołem Krwi.

Informację o angażu aktor umieścił na swoim profilu na Twitterze.

Franka Potanto zaś wcieli się w May Bennett aka Mother Mayhem. To jedna z czcicielek Kościoła Krwi, wybrana przez siódmego Brother Blood na małżonkę. Wroga i przebiegła, świadomo tego co robi.

Do swojej roli powróci Lisa Ambalavanar, która wcieli się w Jinx, samotniczkę i mistrzynię mrocznej magii, która z wielką radością manipuluje innymi i tworzy chaos.

Titans opowiada o przygodach młodych superbohaterów, którymi dowodzi Nightwing. Grupa ta stara się zwalczać zło i pomagać bezbronnym. W trzecim sezonie nasi bohaterowie trafiają do Gotham City, gdzie ponownie spotykają starych przyjaciół i mierzą się z nowymi wrogami.

Dotychczasowe trzy sezony w Polsce dostępne są na platformie Netflix.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Grudzień na Netflix!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.