Locke&Key

Locke & Key – Darby Stanchfield dołącza do obsady

1 lutego 2019 | Newsy

Darby Stanchfield zagra wdowę i samotną matkę trójki dzieci, która po tragicznej śmierci męża wraz z dziećmi przenosi się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego.

Serial ten jest adaptacją powieści graficznej Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza. W obsadzie są także Sherri Saum, Connor Jessup, Emilia Jones i Jackson Robert Scott. Saum wcieli się w nauczycielkę Ellie Whedon, która jest blisko związana z rodziną Locke.

Fabuła opowiada historię trójki rodzeństwa i ich matki, którzy po tragicznej śmierci ich ojca, wprowadzają się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego. Jednak posiadłość ta okazuje się kryć wiele tajemnic. Dzieci odnajdują magiczne klucze, które po użyciu potrafią zamienić kogoś w ducha, bądź wymazać mu pamięć. Kluczy tych pożąda też pewien podstępny demon, z którym będą musieli sobie poradzić.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Locke & Key – znamy reżysera!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram