Locke & Key – Darby Stanchfield dołącza do obsady

}

Data: 1 lutego 2019

a

Kategorie: Newsy

Darby Stanchfield zagra wdowę i samotną matkę trójki dzieci, która po tragicznej śmierci męża wraz z dziećmi przenosi się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego.

Serial ten jest adaptacją powieści graficznej Joe Hilla i Gabriela Rodrigueza. W obsadzie są także Sherri Saum, Connor Jessup, Emilia Jones i Jackson Robert Scott. Saum wcieli się w nauczycielkę Ellie Whedon, która jest blisko związana z rodziną Locke.

Fabuła opowiada historię trójki rodzeństwa i ich matki, którzy po tragicznej śmierci ich ojca, wprowadzają się do domu w Massachusetts należącego do rodziny zmarłego. Jednak posiadłość ta okazuje się kryć wiele tajemnic. Dzieci odnajdują magiczne klucze, które po użyciu potrafią zamienić kogoś w ducha, bądź wymazać mu pamięć. Kluczy tych pożąda też pewien podstępny demon, z którym będą musieli sobie poradzić.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Locke & Key – znamy reżysera!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.