Dynastia powróci z 3. sezonem!

1 lutego 2019 | Newsy

Jak podaje Hollywood Reporter na przełomie tego i następnego roku wiele seriali doczeka się swoich kontynuacji, a jednym z nich będzie właśnie serial Dynastia. Niestety nie znane są jak na razie żadne szczegóły dotyczące tej produkcji.

To amerykański serial będący rebootem sztandarowej produkcji lat 80., która zakończyła się po 9. sezonach. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku i do tej pory doczekał się dwóch sezonów. Przedstawia on losy bogatego rodu Carringtonów.

Źródło: hollywood reporter

ZOBACZ TEŻ  Wąż – nowy serial Netflixa o seryjnym mordercy z Azji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy